idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bilim, bilinci açıklayabilir mi? Zihin, beyinden mi ibaret? Bilimin erişemediği ve yalnızca metafiziksel bir soruşturmayla bilinebilecek, maddesel olmayan, ölümsüz bir ruha mı sahibiz? İnsan ve makine arasında nihai ve mutlak bir fark var mı? Bilgisayarlar düşünebilir mi? Bilinç sahibi robotlar mümkün mü? Bu sorular, son yıllarda felsefenin çeşitli alt disiplinleri arasında belki de en aktifi olan zihin felsefesinin merkezî meselelerini teşkil ediyor ve Edward Feser’ın kaleme aldığı bu giriş metni, tüm bu sorulara oldukça akıcı ve heyecan verici yanıtlar sunuyor. Baskın materyalist zihin kuramlarının yanı sıra alternatif zihin kuramlarını da değerlendiren Feser, her gruptan okurun bir ön çalışmaya gerek kalmaksızın konuyu anlamasına ve zihin  felsefesi üzerinde düşünmesine olanak sağlıyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.