idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Yazarın ilk kitabı olmasına rağmen, ciddi bir sayıda basılıp satılmış romanının ikinci baskısıdır.

Yaşadığımızla benzeş yaratılmış paralel bir dünyanın fantastik öyküsü, akıcı bir üslupla kurgulanıyor. Bir Amazon kadını olan güzeller güzeli Arinna, kahramanımızla yola çıkmakla, aslında yaşadığı 'Yenidünya'nın gizeminin anlaşılmasında rol oynuyor. Mısırlılarla, Hititler Kadeş Savaşını, bu kez tanrısal güçlerin zorlamasıyla bir kez daha yapıyorlar. Tarihten alıntılanan kişilikler, romanda tekrar hayat bulurken, okuyucunun ilgisi fantastik öğelerin de yardımıyla, tarih okumaktan öteye rahatça taşınıyor. Yazar, Naziler de dâhil zengin bir karakter örgüsü kullanıp, heyecanı iyice arttırıyor.

Gelen okuyucu yorumlarıyla, seri olmaya aday bir roman. Final bölümleri, okuyucunun hayal dünyasını iyice zorluyor. Bıraktığı tat ve ilerisine yönelik mesajların bulunduğu roman sonu, hikâyenin sürmesi için beklentiyi yükseltiyor.Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.