idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Üzerinde çalışmaya başladığım andan itibaren alışılmışın dı­şında bir eserle karşılaştığımı fark ettim.
“Romanda düet” formunda yazılan bu eser, karşılıklı hislerin nasıl olageldiğini ve bu hislerin birbirini nasıl etkilediğini serü­ven şeklinde bize sunuyor.
Garip değil mi? Kendimize ait, içselleştirdiğimiz duyguları bile yazıya dökmekte zorlanırken karşı cinse ait duyguların kale­me alınması, gerçeği ne kadar yansıtabilir?
İşte bu eser, bu karmaşayı ortadan kaldırarak kadının ya da erkeğin öz duygularını kusursuz bir yalınlıkta okuyucuya sun­makta. Kadın ve erkek türünün tarih boyunca birbirini anlama çabasına güzel bir katkı olduğunu düşünüyorum.
Bu kitapla yeni bir “edebî tarz”ın ortaya çıkıyor olduğunu dü­şünmek heyecan verici.
Editörlüğünü yapmaktan büyük mutluluk duyduğum ve tah­minlerimin ötesinde farklı ve etkileyici olan bu romanın, edebi­yat dünyasında hak ettiği yerde olacağına inanıyorum.
Editör
Dr. Özlem Demir

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.