idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Gülten Akın’ın İkyaz şiirindeki bu muhteşem cümle ile başladı her şey… Gülşah Özdemir Koryürek, zarif şeyleri fark eden, ince şeyleri anlayan insanların hayata kattığı değere teşekkür etmek için yazdığı öyküsünde, küçük bir kız çocuğunun kargaşa dolu bir şehirdeki umutlu yolculuğuna davet ediyor okuyucusunu… İllüstratör ve tasarımcı Maya Kurdoğlu’nun atık malzemeler ve suluboya kullanarak kağıt kolaj tekniği ile yaptığı resimler ve kendi el yazısından ürettiği yazı fontu ile görsel dünyası oluşturulan Zarif ve İnce Şeyler Toplayıcısı, yaşsız kitap olarak sunuldu. Öyküyü yazarının sesinden dinlemek isteyen okuyucular için Storytel uygulamasında sesli kitap hâli bulunan hikâyenin bir de @zarifveinceseyler adlı İnstagram hesabı var. Hesap aracılığı ile okuyucularından gelen “şehir içindeki zarif ve ince şeyler fotoğrafları” yayınlanarak, işlenen temanın okuyucu ile bağı kuruluyor ve fotoğraf sanatından da yararlanılarak keyifli bir aktiviteye dönüştürülüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.