idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Anne Shirley, kurgu dünyasının en sevilesi en tatlı karakterlerinden biridir.”
Mark Twain

Yeşilin Kızı Anne: Avonlea yeni karakterleri, ilki kadar eğlenceli ve duygusal maceraları ile sizlerle! Anne Shirley, artık büyümüştür ve yetişkinliğe doğru ilk adımlarını atmak üzeredir. Çocukluğunun o “muhteşem” yerinden yani Green Gables’tan ayrılmak istemeyen Anne, meraklı gözlerinin ışıltısıyla hayatının yeni macerasına hazırdır: Avonlea Okulu’nda öğretmenlik yapmak... Bulduğu bu fikirle hem Green Gables’tan ayrılmak zorunda kalmayacak hem de hayalperest yaşamına en az kendisi kadar meraklı öğrencileriyle devam edecektir. Eski dostlarının desteğiyle başarılı bir öğretmen olma yolunda ilerleyen Anne’in Avonlea’yi geliştirmek için de muazzam fikirleri vardır.
Bu küçük kasabayı yenilemek isteyen hevesli gençleri neler bekliyor? Peki ya Anne Shirley, yetişkinlik macerasında başarılı olabilecek mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.