idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (2)
  • Soru ve Cevap (0)

Abaküs Kitap Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript - Fahrettin Erdinç

Yazılım ve kodlama öğrenmek istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Cevabınız "Evet." ise Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabı tam size göre! Fahrettin Erdinç yıllarca yazılım hakkında eğitimler veren deneyimli bir eğitmen olarak kaleme aldığı eserde, yazılıma yeni başlayan yazılımcı adayları için yol gösteriyor. Yazılımın renkli dünyasına adım atmaya hazırsanız gelin Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabına kısaca göz atalım.

 

“Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript” adlı kitabı neden okumalısınız?

Fahrettin Erdinç yıllarını yazılım hakkında araştırmalar yaparak geçiren bir mühendis. Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabı, yazılıma yeni başlayanlar veya bu alanda bilgi dağarcığını geliştirmek isteyen okurlar için yazılan bir eser. Fahrettin Erdinç, eserini mesleğe ilk adımını atmış olan yazılımcılar ve yazılımcı adayları için temel seviyeden başlayarak kurguluyor. Kitap bölümlere ayrılarak okuyucunun temel seviyeden orta seviyeye çıkarılmak için yazılıyor. Yazılım öğrenmek veya bunu geliştirmek isteyen okurlar için yazar adım adım web sitesi oluşturmanın temellerini anlatıyor. Kodlamaların örnekler ile anlatıldığı kitap anlaşılır ve akıcı bir dile sahip. Teorik bilgilerin yanı sıra verilen örnek kodlar ile konunun pekişmesi sağlanıyor. Kitapta; web sitesi yapımına nereden ve nasıl başlanacağı, kodlama yaparken karşılaşılan sorunların nasıl çözülebileceği gibi birçok soruya cevap veriliyor. Programcılığa yeni başlayanlar için baş ucu rehberi olma özelliğine sahip Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript, okurların kütüphanesinde bulunması gereken bir kaynak.

 

Bunları biliyor musunuz?

Fahrettin Erdinç elektrik ve elektronik mühendisi olarak başladığı kariyer hayatını yazılım hakkında yazdığı kitaplar ile taçlandırır. Yazar aynı zamanda Bilimsel Akademi adında bir şirket açarak yazılım öğrenmek isteyenler için yazılım eğitimleri verir. Fahrettin Erdinç tarafından yazılan Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabı yazılıma yeni başlayan okuyucular için altın değerinde bir rehber kitap. 520 sayfalık eser, Abaküs Kitap tarafından okuyucuların beğenisine sunulur. Pek çok baskısı yapılan kitap, yazılım konusunda en çok okunan kitaplar arasında yer alır. Yazarın Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabı dışında on dört kitabı daha bulunur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Fahrettin Erdinç'in yazdığı Yeni Başlayanlar için HTML5 CSS3 & Javascript kitabını beğendiyseniz yazarın Yeni Başlayanlar İçin C# ile Nesne Tabanlı Programlama, ve Mühendislik Öğrencileri İçin Temel Kılavuz C/C++  eserlerine bakabilir veya dünyaca ünlü yazılımcı Jon Duckett'ın HTML-CSS-Web Siteleri Tasarlamak ve Oluşturmak kitabına göz atabilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.