Ulli Allmendinger

Yazar resmi yok

Ulli Allmendinger Kimdir?

Ulli Allmendinger, Ayurvedik beslenme ve bitki uzmanıdır. 2003 yılından beri ABD ve Hindistan’da Ayurveda’yla ilgili çalışmalarını Dr. Vasant Lad gibi tanınmış öğretmenlerin yanında sürdüren Allmendinger ABD, Florida’daki International Vedic Hindu Üniversitesi’nde (IVHU) Ayurvedik Bilimler alanında yüksek lisans yaptı.

Ünlü bitki ustası ve yazar Karta Purkh Singh Khalsa’dan Batı’da kullanılan bitkisel tedaviler konusunda eğitim aldı. 2007 yılında Seattle’da Profesyonel Bitkisel Tedavi Kursu’ndan mezun olan Allmendinger Amerikan Botanik Konseyi’ne üyedir.

New York’ta gazeteci olarak başarılı bir kariyeri olan Allmendinger, Ayurveda Journal of Health ve Yoga Journal Türkiye gibi yayınlara düzenli olarak katkıda bulunuyor. Şu anda İstanbul’da yaşıyor, Ayurveda’yla ilgili eğitimler veriyor ve rehberli detoks programları ile inzivalar düzenliyor.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
1 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.