Nihayet Durukanoğlu

Yazar resmi yok

Nihayet Durukanoğlu Kimdir?

Bankacılık kariyerine Ziraat Bankası'nda başlamış olup, Akbank T.A.Ş. ve Pamukbank T.A.Ş.'nin çeşitli ve Dış İşlemler Biriminde sırasıyla ve mevzuattan sorumlu Birim Müdür olarak görev yapmıştır. Pamukbank'taki çalışma hayatı sırasında Amerika'da The Bank of New-York, New- York tarafından organize edilen International Banking programına katılarak sertifika almıştır.
Bankacılık karyerine T. Garanti Bankası T.A.Ş.'de Mevzuat Proje Müdürü olarak devam etmektedir. Bu görevi paralelinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki 'Kambiyo Mevzuatı Çalışma Grubu' ve 'Dış Ticarette e-Belge Çalışma Grubu'nun başkanlığını sürdürmekte olup, aynı zamanda Gümrük Müsteşarlığı koordinatörlüğünde yürütülen Dış Ticarette E-Belge Çalışma Grubunda Türkiye Bankalar Birliği'ni temsilen yer almaktadır.
Küçük ve Orta Boy İşletmelere (KOBİ) yönelik olmak üzere Evrim dergisi ile Ekonomist dergisinin eki olarak yayımlanan işletmelerde Girişim dergisinde dış ticaret mevzuatına ilişkin yazılar yazmaktadır.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
1 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.