Nazan Tarım

Nazan Tarım

Nazan Tarım Kimdir?

1981 yılında Ankara’da doğdu. Gördüğü her şeyi çizme, boyama merakı ilkokul yıllarından öncesine rastlar. Ortaokulu bitirene kadar ressam olma hayali kurduran hevesi onda yeni meraklar uyandırdı. Kelimelerle kurduğu ilişkinin temellerini lisedeyken öğrencisi olduğu bulmaca yazarı Sedat Yaşayan’ ın etkisiyle attı. Çocuk dergilerinde yıllarca editörlük yaptı, hikayeleri yayınlandı. Sinema sevgisinin de etkisiyle zamanla edebiyata iyice yaklaşan yazar, halen global bir lojistik şirketinde yöneticilik yapıyor.

Özellikle disiplinler arası geçişten beslenerek üretim yapmayı amaçlıyor. Farklı bakış açıları geliştirerek değişmenin, gelişmenin mümkün olduğunu ve bunun için öncelikle hiçbir ayrım yapmadan doğadaki tüm canlıları çok sevmenin ve bu sevgiyi hikayeler yoluyla çoğaltmanın gerekliliğini savunuyor.

 

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
1 ADET

      x

      6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.