Güncel Öztürk

Güncel Öztürk

Güncel Öztürk Kimdir?

Dr. Güncel Öztürk 1979 yılında sanatçı bir babanın oğlu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.

Babasının heykeltıraş olması onun da sanat ortamı içinde olmasını sağladı. İçinde bulunduğu sanat ortamının etkisiyle çok sayıda heykel ve resim çalışmaları yaptı. Ayrıca çok sayıda ulusal ve uluslararası kişisel ve karma sergilere katıldı.


2003 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olup “Tıp Doktoru” unvanını aldı. Aynı tarihte Tıpta Uzmanlık Sınavında (TUS) tercihini plastik sanatlara yakın olan plastik cerrahi bölümünden yana yaptı. Sınavda dereceye girip, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi bölümünü kazandı. Uzmanlık eğitimi döneminde, 2006 yılında Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut - ABD’de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında ve 2007 yılında University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Florida - ABD’de estetik cerrahi üzerine eğitim aldı. Avrupa Plastik Cerrahi Denkliğini (European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery; EBOPRAS) Step I, Brüksel - BELÇİKA, 2010 ve Step II, Marseille - FRANSA, 2011’de aldı. 2014 yılından beri kendi muayenehanesinde hizmet vermektedir.

ESERLERİ VE KATKIDA BULUNDUKLARI
2 ADET
  Dudak Sanatı
  Kargo Bedava
  155,00 TL %25 116,25 TL
  Burun Sanatı
  Kargo Bedava
  152,78 TL %25 114,60 TL

   x

   6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.