idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Biz, insan ırkının tek mensubu değiliz. Etrafımızda başkaları da var. Bireysel olarak insanın zayıflığı ve sınırları, toplumdan uzak, soyutlanmış bir yaşam amacını imkansız kılar. İnsan yalnız yaşayıp karşılaştığı sorunları kendi başına çözmeye çalışsaydı, yok olurdu. Kendi yaşamını sürdüremez, dolayısıyla insanlığın yaşamı da devam etmezdi. İnsan sınırları, yetersizlikleri ve zayıflıkları yüzünden her daim başkalarına bağlıdır. İnsanlığın refahı ve kendi esenliğimiz için en büyük adım birlik olmaktır.”

 Bireysel psikolojinin kurucusu Alfred Adler, Yaşamın Anlam ve Amacı’nda, insanların günlük yaşamındaki sorunlara çözüm önerileri getirmiştir. Yalnızca psikoloji ile ilgilenenlerin değil, tüm okurların rahatlıkla anlayacağı sade bir üslupla yazılmıştır.

  Yaşamımızın anlam ve amacını bulmamız konusunda bize rehberlik eden bu kitapta, erken çocukluk, ergenlik, aile, evlilik, meslek ve cinsellik gibi konular ele alınıyor. Adler, gerçek yaşamdan vaka örnekleri sunarak okurların yaşamlarını daha iyi analiz etmelerine yardımcı oluyor; yaşamın sorunlarına çözüm önerilerinde bulunuyor. Bu başyapıt, insanın kendisiyle ve çevresindekilerle olan ilişkisini daha iyi kavraması için yol gösteriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.