idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bireysel psikoloji ekolünün öncüsü, Avusturyalı Psikiyatrist Alfred Adler, bu kitabında bireysel psikolojinin temel ilkelerini gözler önüne sermektedir. Kişilik gelişimi, aşağılık kompleksi, üstünlük arzusu, yaşam tarzı ve toplumsallık duygusu ile ilgili kavramlara değiniyor; hastaların rüyalarını inceliyor; eğitim, evlilik, özgürlük ve kadın-erkek arasındaki farklılıkları örneklerle izah ediyor.

 İnsan psikolojisini daha iyi anlamamızı sağlayan akıcı üslubuyla bireyin gelişim aşamalarını farklı vaka örnekleriyle ele alıyor. Adler, bu kitabında bireysel psikoloji ekolünü, yaşama farklı bir açıdan bakmak isteyen okurlarla buluşturuyor.

“Toplumsallık duygusu ve toplumsal iş birliği bireyin kurtuluşudur.”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.