idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

'Kanun Kitabı', insan algısının ve bilincinin derinliklerine dalmak için benzersiz bir yolculuk sunar. 1904 yılında Kahire`de, öğle ve öğleden sonra saatleri arasında, Aiwass adında kendisini bir varlık olarak tanımlayan ve 'Hoor-Paar-Kraat`ın bakanı' olduğunu iddia eden bir varlığın rehberliğinde yazılan bu eser, insan zekasının sınırlarını zorlayan gizemlerle doludur. Kitap, sadece üstün bir insan bilgeliğinin yorumlayabileceği karmaşık şifreler ve kriptogramlarla doludur, ancak aynı zamanda hayranlık uyandıracak kadar sade ve güçlü bir dile de sahiptir.
Bu Kitabın 2. Kısmında yer alan “Yalan Kitabı” ise Aleister Crowley`nin 'Yalanlar Kitabı', okült bilimler üzerine benzersiz bir eserdir. 1913`te ilk kez yayımlanan bu kitap, Crowley`nin qabalistik yorumlarını içeren 1921 baskısında zenginleştirilmiştir. Crowley`nin nadiren paylaşılan yorumlarını da barındırıyor. Kitap, 93 kısa bölümden oluşuyor. Her bölüm, ritüeller, talimatlar, belirsiz imalar ve kriptogramlar içererek okuyucuyu derin bir mistik yolculuğa çıkarıyor. Her birinin konusu, sayısının kabalistik anlamıyla belirlenmiştir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.