idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

1960’lı yıllarda, babasının çiftliğinde çalışan ırgatlardan birine kara sevda ile âşık olan Melek Hanım, ailesinin baskısı, zulmü ve işkencesine rağmen Atıf ile evlenir. Sefalet dolu günlerde, morarmış iki büklüm vücudu, nasırlı ellerinin hicran yarasına aldırış etmeden çalışan Atıf, Meleğinin sevgisi ve desteği ile bu zorlu hayata tutunmaya çalışırken seneler içersinde üç çocukları dünyaya gelir. Roman kahramanı Cemre üç çocuktan ortancasıdır. Çocukluğundan gençliğine kadar geçen sürede, Sorumsuz davranışları, yanlış kararları ve itaatsizliği… Kendisine ve ailesine zarar verirken, esaret dolu hücrede gerçekler ile yüzleşirken yarın çok geçtir… Anadolu’nun serhat şirin ilçesi Arpaçay da, gerçek bir hayat hikâyesini, yüreğinizin derinliklerinde hissederken, aklınızdan hiç çıkmayacak sarsıcı konuyu, nefesinizi tutarak okuyacaksınız…

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.