Yamamoto ARS32-PRO Akülü Budama Makası 2 Bataryalı 32mm
Titanium Yamamoto ARS32-PRO Akülü Budama Makası 2 Bataryalı 32mm
Sepette İndirim
13.219,02 TL14.368,50 TL
  • Soru ve Cevap (0)
YAMAMOTO ARS-32PRO AKÜLÜ BUDAMA MAKASI - 32MM
2 Batarya + Yedek Bıçak + Kılıf + Taşıma Çantası + Eğe + Anahtar Takımı
Stoktan Aynı Gün Kargolanır...
Bataryaları 3000mAh dir. Japon Markası Fujitsu Tarafıdan Üretilmiştir.
Paket İçeriği:
1 Adet YAMAMOTO ARS-32PRO Akülü Budama Makası
2 Adet Fujitsu 3000mAh Batarya
1 Adet Çift Çıkışlı Hızlı Şarj Aleti
1 Adet Yedek Bıçak
1 Adet Taşıma Kılıfı
1 Adet Bakım Seti ( Eğe + Anahtar Takımı + Yağlama Haznesi )
Makasın Özellikleri:
Çift Açılır Ağız Yapısı ile ister 25mm isterseniz 32mm Kesme Çapında çalışma imkanı sağlar. bu sayede budama işlemlerinizde zaman kazanabilir ve güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.
Budama sonrasında dallarda meydana gelebilecek hastalık ya da soğuk almayı minimuma indirir.
Makas 2 farklı fonksiyonda çalışmaktadır isterseniz 32mm olarak isterseniz 25mm olarak makası kullanabilirsiniz. Bıçaklar arasında mesafe geçişini makas tetiğinden kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu sayede hız kazanır ve güç tasarrufu sağlayabilirsiniz
Bu ürün pil odaklı elektrikli budama makasıdır. Sabit bir bıçak, hareketli bıçak, lityum pil, pil şarj cihazı, güç kablosu, alet kutusu ve diğer bileşenleri içerir. Meyve bahçeleri, üzüm bağları ve benzeri yerlerde 32 mm veya daha az dalları kesmek için tasarlanmıştır. Basit ve kullanımı kolaydır aynı zamanda geleneksel manuel budama makaslarına göre verimliliği 8-10 kat arttırır. Budama kalitesi manuel budama ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha yüksektir.
Marka: Yamamoto
Akü Güç : 16.8V 3000mAh Lion