idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (1)
Winex 2.5İnç Type-C Sata USB3.0 HDD External Harddisk Kutusu Şeffaf Herhangi bir PC, Windows veya Macintosh sisteminde çalışır. Gücünü Usb den alır ekstra adaptöre ihtiyaç duymaz. USB 3.0 ile kullanılan HDD/SSD’nin hızına bağlı olarak 5 Gbps kadar iletişim hızında veri aktarımı yapar. Usb3.0 ilse saniyede maximum Kolay kurulum, tak çalıştır Kolay taşıma için ince ve şık tasarım  6Tb kadar disk kullanımını destekler. Güç kaynağı: USB Porttan DCV 5v HDD BOX : 2.5 SATA  ( USB 2.0 ) 2.5 İnc SATA HDD bağlantısı USB 3.0 Bağlantısı ile 5 Gbps veri akış hızı USB2.0 and USB1.1 ile de uyumludur. Şık, kullanışlı ve sağlam şeffaf kasaya sahiptir. 6TB dan daha büyük bir disk taktığınızd dsik bölümünü GPT yapmanız gerekmektedir.  

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.