idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

FROM THE #1 NEW YORK TIMES BESTSELLING AUTHOR OF THE HUSBAND'S SECRET AND BIG LITTLE LIES.


 


A 'cheerfully engaging'


-Kirkus Reviews-


 


novel for anyone who's ever asked herself, 'How did I get here?' Alice Love is twenty-nine, crazy about her husband, and pregnant with her first child. So imagine Alice's surprise when she comes to on the floor of a gym (a gym! She HATES the gym) and is whisked off to the hospital where she discovers the honeymoon is truly over--she's getting divorced, she has three kids, and she's actually 39 years old. Alice must reconstruct the events of a lost decade, and find out whether it's possible to reconstruct her life at the same time. She has to figure out why her sister hardly talks to her, and how is it that she's become one of those super skinny moms with really expensive clothes. Ultimately, Alice must discover whether forgetting is a blessing or a curse, and whether it's possible to start over...


 


 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.