idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (4)
  • Soru ve Cevap (0)

Dünyanın en büyük yatırımcılarından biri olan Warren Buffett'in borsa konusundaki stratejilerini öğrenmek ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise Robert G. Hagstrom'un sizler için hazırladığı Warren Buffett Tarzı kitabında bilmeniz gereken tüm detayları bulabilirsiniz. Gelin, akıcı ve sade bir üslupla kaleme alınmış bu kitabın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Warren Buffett Tarzı" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yazarın Warren Buffett Tarzı kitabı, adından da anlaşılacağı üzere Warren Buffett'in uygulamaları hakkında bilgi veriyor. Bu kitapta ekonominin sergilediği gelişmeler ve değişimler, yeni hisse senetleri, hisse senetlerindeki dalgalanmalar, piyasalardaki iniş çıkışlar, şirketlerin tutumları, sıfırdan zirveye ulaşmanın yolları ve teknik analizin önemi gibi konular vurgulanıyor. Yazar, Warren Buffett'in yatırım üzerine yaptığı araştırmalar sonucu vardığı teknikleri ve uygulamaları ortalama bir ekonomik bilgi birikimine sahip olan insanların dahi kolayca anlayabileceği yalınlıkta kaleme alıyor. Warren Buffett'in geliştirdiği ekonomi felsefesini, finans piyasalarının zirvesine çıkmak isteyenler için en dinamik şekilde inceliyor. Disiplinli olmanın başarıya ulaşmada en büyük etken olduğunu belirten Robert G. Hagstrom, Warren Buffett Tarzı kitabıyla kılavuz niteliğinde bir eser ortaya çıkartıyor. Yatırım psikolojisinin esaslarını okura en iyi şekilde işlemeyi amaçlayan yazarın bu kitabı, her dönem faydalanabileceğiniz baş ucu kitabı olma niteliğini taşıyor. Ekonomi ve finans konulu kitaplara ilgiliyseniz Warren Buffett Tarzı kitabına bir şans verebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Amerikalı Robert G. Hagstrom'un yazarlığın yanı sıra kıdemli portföy yöneticisi kimliği olduğunu da biliyor muydunuz? Peki, 2007 yılında Morningstar'ın ABD'de Yılın Sermaye Yöneticisi olarak seçildiğini ve Mansiyon Ödülü'nü aldığını? Lisans ve yüksek lisans eğitimlerini Villanova Üniversitesinde tamamlar. Otuz seneyi aşkın bir süredir yatırım deneyimine sahip olan yazar, ağırlıklı olarak iş yönetimi, iş hayatı, ekonomi ve pazarlama, işletme, finans, muhasebe alanlarında çalışmalar yürütür. Yazarın Warren Buffett Tarzı kitabı New York Times'ın en çok satanlar listesinde yerini alır. Dünyaca ilgi gören kitap 376 sayfadan oluşur ve Ali Perşembe'nin çevirisiyle İngilizceden Türkçeye aktarılır. Türkiye'de çok kez baskısı yapılan bu kitabın günümüz baskısı 2017 yılında Scala Yayıncılık etiketiyle raflardaki yerini alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

1956 doğumlu yazar Robert G. Hagstrom'un,1994-2022 yılları arasında yazdığı 28 kitabı bulunur. Yazarın Warren Buffett Tarzı'nı faydalı bulduysanız iş ekonomisi alanında başka yazarların çok satan kitaplarından Yönetim Teknikleri, Dünyayı İnşa Edenler, Kendi İşini Kendin Bul, Bir Markayı Yaratmak, Yöneticinin El Kitabı, Bill Gates Melek mi Şeytan mı? ve Türk Turizmine Kanat Gerenler Cilt 1'i de gözden geçirebilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Robert G. Hagstrom JR.
Çevirmen:Ali Perşembe

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.