product image
Zeplin Kitap
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 26 TL = 26 TL
14 Aralık Perşembe kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Sayfa Sayısı
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Bilinçli ve kararlı adımlarla ilerleyerek dünyanın en zengin insanları listesine adını altın harflerle yazdıran Warren Buffett'ten başarının sırrını öğrenmek ister misiniz? Cevabınız "Evet!" ise yazarın iktisat felsefesi türündeki kitabı Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum sizler için biçilmiş bir kaftan! Gelin, idealizmin beraberinde getirdiği güzellikleri okurlara yansıtmaya çalışan bu kitabın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yazarın Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum kitabı mantığın ve zamanı geldiğinde doğru şekilde hareket etmenin önemini vurguluyor. Fırsatlarla dolu dünyada karşınıza çıkan imkânları kullanmanın kişinin hayatına nasıl ve ne düzeyde dokunuşlar yapabileceğini gösteren Warren Buffett, potansiyelini kullanan kişilerden biri olarak önemli bir örnek teşkil ediyor. Kitabı okurken yazarın yardımseverliğini, tevazusunu, akılcılığını ve dürüstlüğünü samimi dilinden hissediyorsunuz. Ayrıca kendi sosyal hayatından, genel olarak sosyal çevreye bakış açısından, dünya görüşünden, eğitimden, aile sevgisi ve dostluk bağının öneminden de bahsediyor. En insani şekilde yoksullara karşı bakış açısını biçimlendirmesiyle de bambaşka bir karaktere sahip olan yazar, kitabında insanları komplekslerinden sıyrılıp ikili ilişkilere, düşüncenin gücüne inanmaya ve güç ile vicdan arasındaki ayrıma değinerek okurlara yol gösteriyor. Ekonomik yönüyle tanıdığımız yazarın bu kitabı âdeta okuru para, felsefe ve psikoloji üçgenine çekiyor. Böylece hayatının dönüm noktasında olan ve hayatına yön vermeye çalışan insanlara farklı bir bakış açısı sunuyor. Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum kitabı ilginizi çektiyse kitaba bir şans verebilirsiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Amerikalı iş adamı ve hisse yatırımcısı olan Warren Buffett'in 20. yüzyılın en başarılı yatırımcıları arasında kabul edildiğini biliyor muydunuz? Yazar, Amerikan iş dünyasının en popüler dergilerinden biri olan Forbes dergisinin "2008 Milyarderler Listesi" ne göre 62 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanı olarak görülür. Yine Time dergisinin 2012 yılında yaptığı bir araştırmaya göre dünyanın en etkileyici insanı olduğu sonucuna ulaşılır. Yazarın hayırsever yönü olduğu da bilinir. 2006 senesinde Amerika'nın gelmiş geçmiş en büyük bağışını Bill ve Melinda Gates Vakfına 10 milyon hisse senedi armağan ederek gerçekleştirir. Yazarın ilgi gören kitaplarından Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum, 88 sayfadan oluşur. Birinci basımı 2021'de tamamlanan kitap, Alperen Yılmaz'ın çevirisiyle Türkiye'deki okurlarla buluşur. Son olarak Zeplin Kitap etiketiyle raflardaki yerini alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

1930 doğumlu Warren Buffett'in 1997-2022 yılları arasında yayımlanmış 26 kitabı bulunur. Günümüzde 92 yaşında olan yazarın Warren Buffett: Para İçin Çalışmıyorum kitabını faydalı bulduysanız Hayat Denen Kartopu: İş Dünyasına Mektuplar ve Dansla İşe Gitmek'i inceleyebilirsiniz. Ayrıca felsefe kategorisinde kaleme alınmış başka yazarların Kendime Düşünceler, İnsan Pek İnsanca - 1, Mutluluğun Kazanılması ve Atinalıların Devleti'ni de gözden geçirebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

26,00 TL