idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Magnezyum Magnezyum Malat, Magnezyum Sitrat ve Magnezyum Bisglisinat 200mg 30 Tablet VOOP Magnezyum 200 mg 30 tablet, koruyucu iç kapağı ve güneş ışığı geçirmeyen ambalajı ile yerli üretimdir. Üçlü özelleştirilmiş formülü ile Magnezyum Malat, Magnezyum Sitrat ve Magnezyum Bisglisinat olarak magnezyumun 3 farklı formunu içermektedir. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, normal kas fonksiyonlarının çalışmasına katkıda bulunur.* ‘’C vitamini bağılıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.’’* *Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmenliği (29960 mükerrer / 26.01.2017 tarihli resmi gazate) Servis Sayısı : 30 Servis Miktarı : 1 tablet Tablet formdadır. Kullanım Önerisi : Tavsiye edilen günlük alım miktarı yetişkinler için 1 tablettir. Dikkat : Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Yetişkinler için kullanıma uygundur. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.