VIEWSONIC 24" VX24G1-HD FHD 1MS 180HZ 2XHDMI DP HDR10 VRR PREMIUM IPS GAMING MONITOR
Viewsonic VIEWSONIC 24" VX24G1-HD FHD 1MS 180HZ 2XHDMI DP HDR10 VRR PREMIUM IPS GAMING MONITOR
Sepette İndirim
4.999,00 TL5.153,61 TL
  • Soru ve Cevap (0)
ViewSonic VX24G1-HD
ViewSonic VX24G1-HD, HDMI ve DisplayPort özelliklerine sahip 24 inç FHD monitördür. Ayrıca, muhteşem görsel performansla birlikte etkileyici görüntü kalitesi sunan SuperClear® IPS teknolojisi ile donatılmıştır. VX24G1-HD'nin yüksek 180Hz yenileme hızı, akıcı görselleri ve minimum giriş gecikmesini destekler. Bunun daha iyi olamayacağını düşünebilirsiniz, ama çok daha iyi. Sadece işi bitirmekle kalmayacak, zorlu oyun seansları, video ve fotoğraf düzenleme veya ofis görevleri olsun, şık ve güzel tasarlanmış bir monitörde çalışacaksınız.
SUPERCLEAR® IPS İLE GÖZ YORMAYAN OYUN
ŞIMŞEK HIZINDA YENİLEME ORANI
VX24G1-HD, aşırı duyarlı 180Hz yenileme hızıyla kusursuz oyun ve video düzenleme deneyimleri sunar. Pürüzsüz ve etkileyici görselleri, hassas nişan almayı mümkün kılarak rekabetçi oyun oturumlarında üstünlük sağlamanıza yardımcı olur. Her kare önemli olduğunda, bu monitör bir anı bile kaçırmamanızı sağlar.
HAYALET OLMAYAN NETLİĞİ DENEYİMLE
EKRAN YIRTIMASINA ELVEDA
CANLI GÖRSELLERİN KİLİDİNİ AÇ
GÖZLERİNİZİ EYE PROTECH İLE KORUYUN
GENİŞLETİLMİŞ BAĞLANTILIK
TÜM KONSOLLAR EMİRİNİZDE
PS5 veya Xbox Series X/S'nizden PS5-2K-PRO-3'e 120Hz video çıkışını etkinleştirme talimatları için bağlantıyı ziyaret edin.
Bu bağlantıyı PS5 ve Xbox Series X/S uyumluluk listesi için kontrol edin.
Boyut ve G/Ç portları
  • Dimension I/O ports
  • VESA Duvara Montaj Uyumlu (100x100mm)