DC-AC 12V 500VA Tam Sinüs Inverter, PIN121501200
Victron DC-AC 12V 500VA Tam Sinüs Inverter, PIN121501200
Sepette İndirim
9.983,68 TL11.217,62 TL
  • Soru ve Cevap (0)
12V 500VA Tam Sinüs Inverter, PIN121501200, Victron
Model No: Phoenix 12/500 VE.Direct Schuko*
Phoenix İnverter VE.Direct
İnverter
İnverterler, 12V, 24V veya 48V DC değerindeki 'serbest' veya 'otomotiv' akülerini kullanarak 230V/120V AC gerektiren ev içi donanımlara güç sağlamanıza olanak verir.