product image
Epsilon Yayınevi
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 138.75 TL = 138.75 TL
04 Aralık Pazartesi kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount750 TLye 100 TL - 2500 TLye 300 TL Sepette İndirim
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Sayfa Sayısı512
Hamur Kalitesi2. Hamur
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Liva ve Pars'ın Açık Yaralar ve Dikiş İzleri'nde başlayan serüvenine serinin diğer kitabında kaldığınız yerden devam etmek istiyor musunuz? Birinci kitapta başlayan olaylar Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri 2'de de durulmuyor. Heyecanınızı dorukta tutan romanın ikinci kitabını da severek okuyacağınızı düşünüyoruz. Gelin, bu kitabın içeriğinden kısaca bahsedelim.

 

"Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri 2" adlı kitabı neden okumalısınız?

Beyza Aksoy'un Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri 2 kitabı, karakterleri daha yakından tanımanıza olanak sağlıyor. Sessiz bir karaktere sahip Liva'nın daha eğlenceli ve neşeli yönlerini göreceğiniz bu romanda Pars'ın açığa çıkmayı bekleyen gizemli yönlerini büyük bir merakla ve heyecanla okuyacaksınız. Aralarındaki aşkın ince ince işlendiği romanda karamsarlık içinde sürüklenen Liva'nın kendisiyle ve gerçeklerle yüzleşmesine tanık oluyorsunuz. Ayrıca arka planda Nil, Pamir, Naz ve İrem gibi karakterleri de barındıran roman fantastik bir kurguyla okurun karşısına çıkıyor. Gerilimin ve aksiyonun da hiç eksik olmadığı kitapta olaylar okura Liva'nın gözünden aktarılıyor. Bazen tebessüm ettirerek bazen de hüzünlendirerek sayfaların birbirini kovalayacağı kitap, Beyza Aksoy'un profesyonelce oluşturduğu bir kurguyla resmediliyor. Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri 2 romanı, yazarın akıcı, sade ve güçlü anlatımıyla geniş bir kitle tarafından ilgi görüyor. Eğer siz de Beyza Aksoy'un kitaplarını seviyorsanız veya yeni bir yazar keşfetmek istiyorsanız bu kitaba bir şans verebilirsiniz.

 

Kitap hakkında diğer bilgiler

2000 yılında doğan Beyza Aksoy'un ilk romanı olan Denizimsi - Martıya Âşık Balık adlı kitabını 2016 yılında okurlarla buluşturduğunu biliyor muydunuz? Eserlerini öncelikle çevrim içi platformlarda yayımlar. Yazdığı romanların genç okuyucular arasında geniş bir kitle tarafından beğenilmesiyle basılı versiyonlarını da okurlarla buluşturur. Böylece daha popüler olan yazarın tüm kitapları Epsilon Yayınevi etiketiyle okurlara ulaşır. Küçüklüğünden beri yazı yazma konusunda meraklı ve hevesli olan yazarın Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri 2 adlı romanı 512 sayfadan oluşur. Kitabın ilk baskısı 2022 yılında tamamlanır ve genç okurların beğenisine sunulur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Genç yazar Beyza Aksoy'un 2015-2022 yılları arasında 11 kitabı bulunur. Vernem Nidahen - Açık Yaralar ve Dikiş İzleri romanını sevdiyseniz birinci kitabı olan Açık Yaralar ve Dikiş İzleri'ni de okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca yazarın Denizimsi - Martıya Âşık Balık, Siyah Kuğu 1, Siyah Kuğu 2 - Ruh Kadehi, Siyam Kış Güneşi, Kül Kelebek, Kelebeği Öldürmek 1 ve Onun Şeytanları adlı kitaplarını gözden geçirebilirsiniz.

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

138,75 TL