idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (1)
  • Soru ve Cevap (0)

Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı ile sizi bütün gece ayakta tutacak, alışılmışın dışında bir hikayaye hazır olun! Ünlü yazar Verity Crawford, geçirdiği kaza yüzünden komada olduğundan yarım kalan kitaplarını tamamlaması için Lowen Ashleigh görevlendiriliyor. Bu süreçte Verity’nin evine yerleşen Lowen, kitapları tamamlaması için gerekli materyalleri bulma umuduyla araştırmalara başlıyor ancak belki de hiç bulmaması gereken bir şey buluyor. Gerilim ve aşkın iç içe geçtiği, elinizden bırakamayacağınız Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı romanından kısaca bahsedelim.

 

“Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı” adlı kitabı neden okumalısınız?

Colleen Hoover’ın akıllara durgunluk veren romanı, okuyucuyu gerilim ve heyecan dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Yazar Lowen Ashleigh, maddi açıdan sıkıntılı bir dönemden geçiyor fakat bu sorunu çözülmek üzere çünkü kendisine hiç akla gelmeyecek bir iş teklifi geliyor. Ashleigh'den ciddi bir kaza geçirdiği için komaya giren çok satan yazar Verity Crawford'un kitaplarını tamamlaması isteniyor. Lowen yazması gereken kitaplara dair bir fikir edinmeye çalışırken Verity'nin mevcut notlarını ve taslaklarını inceleme fırsatı buluyor. Fakat bir gün Verity’nin ofisinde keşfettiği bir el yazması, her şeyi değiştiriyor ve ortaya tüyler ürpertici detaylar çıkıyor. Lowen’ın eline Verity’nin yüksek ihtimalle hiç kimsenin okumasını amaçlamadığı bir tür otobiyografisi geçiyor. Otobiyografiyle ilgili detaylara eriştikçe hem Lowen’ı hem okuyucuyu dehşete düşürecek bir hikâye ortaya çıkıyor. Peki, Lowen bu otobiyografiden birilerine bahsetmeli mi yoksa bu rahatsız edici itirafları hiç öğrenmemiş gibi mi yapmalı? Colleen Hoover tarafından ustaca inşa edilmiş bir olay örgüsü ve zekice planlanmış bir kurgunun birleşimi olan eser, okuyucuya âdeta bir şölen sunuyor. Çevrilen her sayfada gerilimin ve gizemin dozu daha da artıyor. Ters köşelerle dolu olan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı, okuyucuyu avucunun içine alıp okuduklarının gerçekliğini sorgulatıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Romanları genellikle yetişkin ve genç yetişkin kategorisinde yer alan Colleen Hoover’ın New York Times’ın en çok satan yazarlarından biri olduğunu duymuş muydunuz? Toplam 298 sayfadan oluşan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı, 2022 yılında Epsilon Yayınevi imzasıyla Türkiye’deki okuyucusuyla buluşur. Romanın Türkçeye tercümesini Yeşim Öksüzoğlu üstlenir.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Colleen Hoover tarafından kaleme alınan diğer romanlarını merak ediyorsanız Her Kalp Kırılır, Belki Bir Gün, Kim Bu Kız? ve Bizimle Başladı Bizimle Bitti eserlerine göz atabilirsiniz. Size benzer hisleri yaşatacak, ters köşelerle dolu Sessiz Hasta ve Yabancı isimli romanları da inceleyebilirsiniz.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Colleen Hoover
Çevirmen:Yeşim Öksüzoğlu

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.