idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

TYT-MSÜ-AYT Matematik ve Geo. Son 5 Yıl Video Çöz. Orijinal Çıkmış Sorular+Paragraf Soru Bank. 2023 ; Set İçeriği: ; TYT-MSÜ Matematik-Geometri Son 5 Yıl Video Çözümlü Orijinal Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2023: ; 160 sayfadan oluşmaktadır. ; 2018-2019-2020-2021-2022 yıllarında çıkmış olan orijinal TYT-MSÜ matematik-geometri sorularına yer verilmiştir. ; AYT Matematik -Geometri Video Çözümlü Orijinal Çıkmış Sorular ve Çözümleri: ; Son 5 yıl Orijinal Sorular 2018-2019-2020-2021-2022 ; Sayfa sayısı: 80 ; Yazar Kadrosu: Sml Hoca, Kenan Kara ile Geometri ; Video çözümlere kitabın içeriğinde bulunan QR okutularak kolaylıkla ulaşılabilmektedir. ; Yks Tyt Ayt Paragraf Yeni Nesil Soru Bankası 2023: ; Yazar: Savaş Doğan ; Sayfa sayısı: 306 ; Ebat: 19*27 ; Sınava hazırlanan tüm öğrencilere bu kaynaklarımızın faydalı olmasını diliyoruz. Başarılar. 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.