idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Büyüdüğünü göremediği oğlunun, doğduğunu görmediği kızının özlemiyle ve çok sevdiği eşi Züleyha’nın hasretiyle yanan bir baba ve eşin, savaştığı tüm cephelerde hayallerini bir tarafa bırakışının, gelecek kuşaklar için kendi geleceğini feda edişinin hüzün dolu hikâyesi anlatılır bu kitapta.
Vatan Geride Kalanlara Emanet, Bozalizade Mülazım Sani Abdulkadir Bey’in I. Dünya Savaşı, Kafkaslar ve İstiklal Savaşı yıllarında ailesini geride bırakarak vatan için verdiği mücadelenin gerçek hayattan alınmış hikâyesidir. Biyografik anı türünün izlerini taşıyan; savaşın ekonomik, sosyal, bireysel açıdan etkilerini gözler önüne seren bu romanda; Abdulkadir Bey’in doğumundan gençliğine, evliliğine, Kurtuluş Savaşı’na uzanan yaşamına ve savaş meydanlarındaki mücadelesine yer verilir.
Bu romanı okurken Türk milletinin olağanüstü dönemlerdeki fedakârlıkları ve kahramanlıklarına tanık olacak; Birinci Dünya Savaşı, Kafkaslar ve İstiklal savaşlarındaki mücadelenin büyüklüğünü görecek ve âdeta içinde olduğunuzu hissedeceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.