Sepette İndirim
39.745,92 TL44.179,16 TL
Bağlantı Tipi
Flanş Bağlantılı
Hp
2 Hp
kW
1.5 kW
Giriş / Çıkış
2.5" / 1.5"
Ürün Adı
Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 5 10 15 20 25 30 CA65-40-125/1.5T 2.5" - 1.5" 2 1.5 380 mss 20 19 18 16 13 10.5
- Çark: Paslanmaz çelik (AISI 316)
- Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm