Sepette İndirim
79.638,65 TL88.521,63 TL
Bağlantı Tipi
Flanş Bağlantılı
Hp
10 Hp
kW
7.5 kW
Giriş / Çıkış
2" / 1.1/4"
Ürün Adı
Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 3 6 9 12 15 18 20 22 CA50-32-200/7.5T 2" - 1.1/4" 10 7.5 380 mss 67 65 64 63 61 59 57 55
- Çark: Paslanmaz çelik (AISI 316)
- Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm