Sepette İndirim
37.811,30 TL42.028,76 TL
Bağlantı Tipi
Flanş Bağlantılı
Hp
3 Hp
kW
2.2 kW
Giriş / Çıkış
2" / 1.1/4"
Ürün Adı
Bağlantı
Giriş / Çıkış Hp kW V m³/h 3 6 9 12 15 18 20 22 CA50-32-160/2.2T 2" - 1.1/4" 3 2.2 380 mss 31 29 28 26 24 22 20 16
- Çark: Paslanmaz çelik (AISI 304)
- Partikül büyüklüğü max. Ø4 mm