idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Gün hep üzgün başlıyordu. Çünkü Karpa'nın kulakları upuzundu.
Neşe saçan ışığı ile güneş, tepelerin ardından görünmeye başlamıştı ama Karpa'nın yüzü gülmüyordu. 'Ne zahmet!' diyordu kulaklarına bakarak.
Yerlere kadar uzanan kulaklarıyla arkadaşlarından biraz 'farklı' olan Karpa, diğer keçi yavruları gibi kulaklara sahip olamadığı için çok mutsuzdu. 'Normal' bir keçi yavrusu gibi alay konusu olmadan
kırlarda yaşamak istiyordu.
Peki, normal ne demekti?
Farklı olmak kötü bir şey miydi?
Nasıl sevebilirdi kendini bu küçük keçi yavrusu?
Özşefkat arayışının önemini konu alan bu hikâye sayesinde, Karpa'nın farklılıklarını kucaklayarak nasıl bir kahramana dönüştüğünü ve kendi değerini nasıl fark ettiğini okuyacak, siz de Karpa gibi kendinizi her hâlinizle sevmeyi öğreneceksiniz!

 


(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.