idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ebeveynler, çocukların kendi hikâyelerini yazmasına izin vermek yerine
her zaman hikâyeyi yönetmek isterler.

Üstün Yetenekliler Okulu, rekabetçi ebeveynliği neyin beslediğini ve bunun çocuklar üzerindeki yıpratıcı etkilerini inceliyor. Karakterler üzerinden aslında ebeveynlerin çocuklarının akademik başarısını gösterme konusunda neden bu kadar hevesli olduğunu açıklıyor: Teorik olarak, böyle bir başarı, paranın satın alamayacağı birkaç şeyden biridir. Aynı zamanda özenle kurgulanmış bölümlerde, karakterlerin sır gibi sakladığı utanç, sahtekârlık ve aldatma hikâyelerine de şahit oluyoruz.
Üstün Yetenekliler Okulu, çocukları bebekken tanışan ve yakın arkadaş olan dört farklı aileye odaklanıyor. Üstün yetenekli çocuklar için kurgusal bir kasaba olan Crystal’de bir akademinin açılacağı haberi geldiğinde, uzun süredir devam eden gerilimler tırmanıyor ve sırlar su yüzüne çıkıyor.
Virginia Üniversitesi’nde profesör olan Bruce Holsinger’ın ‘Bilişsel Yeterlilik Testi’ etrafında dönen romanının başarısı, romanın merak uyandırırken keskin bir incelemeyi de başarmış olmasına dayanıyor. Crystal Akademi, özeldir ve hiçbir şey arkadaşlarımızın sahip olamayacağı bir şeyden daha arzu edilebilir değildir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.