idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Uranium POE-4002-48W 4 Port 10/100 2xRj45 Uplink Poe Switch

Özellikler:

POE-4002-48W POE anahtarı, PoE güç kaynağı gereksinimlerini karşılamak üzere bağımsız olarak tasarlanmıştır. En yeni yüksek hızlı Ethernet anahtarlama çipini, ultra yüksek arka panel bant genişliği tasarımını benimser ve sorunsuz veri iletimi için son derece hızlı veri işleme yeteneklerine sahiptir. POE güç kaynağı için 4 RJ45 bağlantı noktası ve 2 RJ45 uplink bağlantı noktası vardır. 4 RJ45 bağlantı noktasının tümü IEEE 802.3af standart PoE güç kaynağını destekler. Tek bir bağlantı noktasının maksimum güç kaynağı 15,4W ve tüm makinenin maksimum gücü 48W'tır. IEEE 802.3af standardını karşılayan güç alıcı ekipmanı otomatik olarak algılayıp tanımlayabilir ve ağ kablosu aracılığıyla öncelik mekanizmasına güç sağlayabilir.

Mükemmel bağlantı noktası performansı:

Paket kaybı olmadan 4 adet 10/100Mbps uyarlanabilir yüksek hızlı veri iletme RJ45 bağlantı noktası sağlayın.

2 adet 10/100Mbps RJ45 uplink bağlantı noktası sağlayın.

Her bağlantı noktası MDI/MDIX otomatik çevirmeyi ve otomatik anlaşmayı destekler. IEEE 802.3x tam çift yönlü akış kontrolünü ve Karşı Basınç yarı çift yönlü akış kontrolünü destekler.

Mükemmel PoE güç kaynağı performansı:

Akıllı güç yönetimi 1~4 bağlantı noktası PoE tanıma özelliğine sahiptir, IEEE802.3af standardına uygundur, IEEE 802.3af standardına uygun PD ekipmanını otomatik olarak algılayıp tanımlar ve ona güç sağlar, tek bağlantı noktalı güç kaynağı 15W'a ulaşabilir.

 

10/100 Port

4

Kasa Tipi

Masaüstü

Poe Özelliği

Var 48W Max.

Yönetilebilirlik

Yok

SFP Girişi / UPLINK

Yok

Toplam Port Sayısı

6

GIGABIT Port Sayısı

Yok

UPLINK / Bakır

2X 10/100 RJ45

Combo Özelliği

Yok

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.