idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

UNO All Wild kart oyunu, çocuklar, aileler ve yetişkinler için oyun gecesi oyunudur!

Sevilen aile oyununun yüksek tempolu ve bilinmezliklerle dolu versiyonu UNO All Wild’ın tamamı Joker kartlardan oluşur. Klasik UNO'da olduğu gibi sayıları ve renkleri eşleştirmeniz gerekmez ancak iş burada bitmez.

Özel Hareket Kartları oyunu değiştirir. 'İki Pas Geç' Joker Kartı atıldığında, klasik oyundan farklı olarak iki oyuncu pas geçilir. 'Zorunlu Takas' kartı atıldığında ise tüm oyuncular ellerindeki kartları takas eder. Elbette çılgın kurallar bunlarla sınırlı değil!

7 yaş ve üzeri oyuncular için harika bir hediye olan heyecan verici bu oyunu elinizden düşürmeyeceksiniz! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. UNO All Wild'da her kart joker kartı!        

Klasik UNO’da olduğu gibi sayı ve renkleri eşleştirmeniz gerekmediğinden oyunun temposu daha hızlıdır. Destedeki hareket kartları oyunu daha da şaşırtıcı hale getirir: 'Yön Değiştir' Joker Kartı, 'Pas Geç' Joker Kartı ve '2 Pas Geç' Joker Kartı, '2 Kart Çek' Joker Kartı ve '4 Kart Çek' Joker Kartı, 'Zorunlu Takas' Joker Kartı ve 'Hedefli 2 Kart Çek' Joker Kartı.  

Unutmayın, oyuncuların elinde tek kart kaldığında 'UNO!' diye bağırmaları gerekir!

Paket Ölçüsü: 14,5 x 9,2 x 1,9 cm

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.