idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

«…“İşte şurası...” dedi içimizden biri, uzakta görünen bir kafeyi göstererek, “Bugün de kalabalık, her zamanki gibi…” Az sonra önündeydik kafenin. Gayriihtiyari gözüme çarptı adı, normalde üzerinde saatlerce düşünmem gereken adını, sıfır tepkiyle okudum: “Umutsuzlar Kaavesi”
Birden hatırladım kahveyi ne kadar sevdiğimi! Kahve olmadan yapamazdım!...»
 
«Umutsuzlar Kaavesi», okuyucuyu, adeta ters köşe yaparak farklı bir açıdan yakalarken, umudun ne kadar gereksiz ve hayatı zorlaştıran bir duygu olduğunun altını da, kalın çizgilerle, defalarca çiziyor!?!
 
Şiir başta olmak üzere edebiyatın farklı alanlarında başarılı çalışmaları bulunan, 2021 yılında, “Halk Şairi” sıfatıyla, “Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sanatçı Tanıtma Kartı” almaya hak kazanarak “Somut Olmayan Kültürel Miras Taşıyıcıları Listesi”ne kaydedilen Hakan Karcı’nın yetkin kaleminden çıkan, hikâye türünü sevenleri, dolgun içeriği, sürükleyici anlatımı ile kendine çekecek ve bir solukta okunacak yepyeni bir kitap: Umutsuzlar Kaavesi.
2022 Yılı İzmit Belediyesi Naci Girginsoy Öykü Yarışması’nda Üçüncülük Ödülü alan «Rüzgârını Bekleyen Yaprak» ile birlikte, her biri farklı duygu geçişlerine ve düşüncelere sürükleyen, İş İşten Geçmeden, Bir Lira Yedi Kuruş, “Umutsuzlar Kaavesi”, Metamorfoz!, “Badem Yağlı, Bol Cilalı!”, “Kara Mürver Benim!” adlı hikâyeler yer alıyor kitapta. Okuyucuların payına ise, umudunu kaybetmeden, eline çayını, kahvesini alıp, «Umutsuzlar Kaavesi»ni keyifle okumak düşüyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.