idefix’te Satış Yapın
1500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Ünlü OZAN Ömer Hayyam bir dörtlüğünde,

“Bir sır daha var çözdüklerinden başka, Bir ışık daha var bu ışıklardan başka, Hiçbir yaptığınla yetinme, geç öteye, Bir şey daha var, bütün yapıtlardan başka.”

Diyor. Bu günkü uygarlık yaptıklarıyla yetinmeyenlerin eseridir. “Uçan Otomobil Atmaca” bilim kurgu romanımda çocuklarımızın, gençlerimizin ufkunu açmak istedim. İnsan nüfusunun giderek arttığı, karayollarının araba nüfusuna yetmediği günümüzde hava yollarının yoğun olarak kullanılması kaçınılmazdır. Gelecekte oto jetlerin, jet otobüslerin, uçan taksilerin havalarda salındığını görmek hayal olmayacaktır. Gönül ister ki bu hayallerin gerçekleşmesinde bugünün çocukları olan yarının yetişkinlerinin buluşlarıyla katkıda bulunsun.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.