idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Desiderius Erasmus ve Niccolo Machiavelli… İki enteresan kişilik! İki Evropalı…

  Biri huzurunu kaçırmak istemeyen ve huzuru için isteri nöbetleri geçiren mâhir bir kalemşör ve Evropa’nın büyük üstâdı; diğeri İtalya’nın birlikten yoksun hâline acıyan; bunu dert edinen, bir türlü dikiş tutturamayan ve yazdıkları nedeniyle “iblis” olarak tesmiye edilen tipik bir orta zaman Evropalısı.

   İki farklı hayat ve belki birbiriyle çelişen iki farklı düşün dünyası. Ortak nokta ise hakikati söylerken usul farklı olsa da bundan geri durmama ve anlamlandırılabilen bir tutarsızlık evreni! Asıl mes’eleye ulaşmak için ve asıl mes’ele “öteki” mefhumu olunca aniden değişen görüşler ve aniden çiğnenen universal değerler! Bir tutarsızlık evreninin mimarları değil belki ama o evrenin vatanperverleri, yılmaz müdafileri.

  Şimdi Evropa’yı anlamak ve anlamlandırmak adına Erasmus ve Machiavelli’nin yani iki Evropalı’nın bu tutarsızlık evrenindeki muzır konuklarıyız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.