idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

“Turna turna, kal burada. Tuna turna, lütfen büyü burada, uç burada. Sonra yine gel. Kal burada.”

Turna, ismini aldığı göçmen kuşlar gibi her yaz dünyadaki en sevdiği yere, anneannesinin köyüne gelir. Sırtını kızılçam ormanına yaslayan, yüzünü denize dönen bu köy, nice kuşun yuvasıdır. 
Binlerce kilometre yol katedip gelen turnalar da yaz aylarını yavrularıyla burada geçirir. Ancak bu defa bir terslik var. Turnaların yerinde yeller esiyor. 
Turnalar da dinozorlar gibi yok olmuş olabilir mi? 

Yaşam alanlarının yitirilmesi, küresel iklim krizi, çevre kirliliği, avlanma derken büyük bir yok oluşa karşı harekete geçmeye hazır ol! Çünkü tüm canlıları ve dünyalarını korumak bizim görevimiz!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.