idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Büyük iddia ve umutlarla sahneye çıkan Sovyetler Birliği, zorlu bir mücadelenin neticesinde varlığını konsolide ederken, Çarlık Rusyasının baskısından nihayet özgürlüğe adım attıklarını düşünenerek, kendi milletleri için özerklik ya da bağımsızlık arayışına girenlerle de karşı karşıya kaldı. Bu kitap, Sovyetler Birliği’ni kuran kadro karşısında yenilen Türk ve Müslüman unsurların, sonrasında Sovyetler Birliği’ne karşı giriştikleri bağımsızlık mücadelesinin bir boyutunu, Türkiye özelinde ele almaktadır. Türkiye’nin Sovyetler Birliği’ne karşı mücadeleye girişen Türk ve Müslüman unsurların çıkardığı yayınlara karşı sergilediği tavır ve tutum kitabın ana eksenini oluşturmaktadır. Dikkat çekici kararların yer aldığı ve ilk kez yayımlanan belgelerle ufuk açıcı bir kitap…

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.