idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Türkiye'deki kapitalizmin gelişimine ilişkin olarak yapılan birçok çalışma mevcut. Ancak bu çalışmalardaki ortak yan, gelişimin ekonomik alanla sınırlı olmasıdır. 'Türkiye'de Kapitalizmin Gelişimi Sınıflar ve Sınıf Mücadelesi' isimli çalışmadaki özgün yan; kapitalist gelişim incelenirken, sadece ekonomik değil, aynı zamanda siyasal alanda da bu gelişimin ele alınmasıdır. Böylesi bir çerçeve, incelenen konunun bütünlüklü olarak anlaşılmasında önemli bir ayrım noktasıdır.
Ekonomik ve siyasal alan arasındaki ilişkinin sınıf savaşımı aracılığı ile kurulduğuna dikkat çeken çalışmada önemli noktalardan biri de, emperyalizm çağında kapitalist gelişimin özgünlüğüne yapılan vurgudur. Sınıf savaşımının ülke içindeki kapitalist gelişim üzerine etkisini incelerken, uluslararası boyutta yürüyen sınıf savaşımının yansımalarını da özel olarak ele alıyor.
Uzun bir aradan sonra gözden geçirilmiş ikinci baskısı yapılan, 'Türkiye'de Kapitalizmin Gelişimi Sınıflar ve Sınıf Mücadelesi' isimli çalışmanın, okur için farklı bir bakış açısı getireceğini düşünüyoruz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.