idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Çalgıya özgü yeni stiller, teknikler üretilerek ve bunların kalıcılığının yeni nesillere aktarılarak sağlanması ve sürekliliğin devam etmesi önemli bir süreç gerektirir. Yeni bir flüt ekolünün oluşması ve sürdürülebilirliği bakımından eğitimcilerin ve yorumcuların bilgi ve tecrübelerini genç kuşaklara aktarabilmesi oldukça kıymetlidir.
  
Bu kaynak kitabı hazırlarken ülkemizdeki flüt ekolünün gelişmesine ve aktarılmasına tanıklık etmiş, şu anda 90’lı yaşlarında olan ustalarımın görüş ve bilgilerinden yola çıkarak değerli meslektaşlarımın katkıları ile soyağacını oluşturmaya çalıştım. Bizden sonraki genç kuşak flütçülere bayrağı devretmenin gururu ve bilinciyle başta öğrencilerime ve tüm flüt ailesine şükran ve teşekkürlerimle…  

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.