idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Ankara-Brüksel ilişkileri iki taraf açısından da vazgeçilmez mahiyette olduğu halde özellikle Türkiye’nin AB’ye üyeliğinin müzakere süreci siyasi gerekçeler ve Birlik içindeki birtakım siyasi aktörlerin engellemeleri nedeniyle durma noktasına gelmiştir. Avrupa’da aşırıcı siyasi aktörlerin güç kazanması süreci ise mevcut ilişkilerin ilerlemesini desteklememektedir. Bu ortamda Türkiye-AB ilişkilerine yeniden işlerlik ve dinamizm kazandırmak önemli bir meydan okumadır.
Bu kitap Ankara-Brüksel ilişkilerine ekonomi, güvenlik, terörle mücadele, enerji, göç, bölgesel politikalar ve afetlerle mücadele gibi her iki tarafın çıkarlarına hizmet eden konular üzerinden yeniden ne şekilde işlerlik kazandırılabileceğini irdelemekte ve bu durumu somut iş birliği alanları üzerinden gerekçelendirmektedir. İstanbul, Ankara ve Brüksel’de yapılan toplam on bir çalıştay ve uzmanlarla gerçekleştirilen birebir görüşmeler ise kitabın çerçevesi ve içeriğinin oluşturulmasına önemli bir katkı sağlamıştır.

(Tanıtım Bülteninden)Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.