idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Devlet Bahçeli'nin dayanışma bilgeliği kapsamında dikkat çeken özelliği, kriz yönetimindeki toparlayıcı liderliğidir. Toparlayıcı liderlik, Covid-19 gibi etki alanı geniş ve yıkıcı olan salgın türü krizlerde, sorunların kronikleşmiş bir tabloya dönüşmemesi için, kriz yönetiminde aksayan ve düzeltilmesi gereken tarafları onaran liderliktir. Toparlayıcı liderliği ile Devlet Bahçeli'nin en büyük avantajlarından birisi, onarıcı liderliğidir. Onarıcı liderlikte, değinilmesi gereken bir diğer nokta, aile büyüğü algısıdır. Devlet Bahçeli'nin onarıcı ve toparlayıcı liderliği, bir ailede, aile büyüğünün sözüne itibar edilmesi ve bilge kabul edilmesi gibidir. Halka dokunan, inandırıcı liderliği ile Devlet Bahçeli, aile büyüğü etkisi yaratmaktadır. “Devlet Baba” imajını pekiştiren, bilge liderliği ile bir aile büyüğüdür. Zor zamanların atlatılmasında, aile büyükleri, yatıştırıcı liderlik göstermektedir.
Devlet Bahçeli bilgeliği, aslında, Türkiye'nin bir aile fotoğrafı gibidir. Aile büyükleri başta olmak üzere, ailenin tüm fertlerinin bir arada olduğu aile fotoğrafı, Türkiye'nin birlik, beraberlik ve dayanışma fotoğrafıdır. Devlet Bahçeli'nin bilge liderliği, Türkiye'nin aile fotoğrafıdır. İtidal çağrıları, adanmışlığı, fedakârlığı, mağdurların yanında oluşu, beka hassasiyeti, hakkaniyet savunuculuğu ile zor zamanların atlatılmasında bir güven odağıdır. Bilge liderlik, milli dayanışma için itidal ve sadakat çağrılarını da içermektedir. Devlet Bahçeli, virüsle toplumsal mücadelede, halkın belirlenen istikamette birlik ve dayanışma içinde olması için, itidal içinde bir liderlik göstermiş ve dayanışmanın da odağı olmuştur. Devlet Bahçeli liderliği, kriz dönemlerinde milli dayanışmanın, bilgelik eksenidir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.