idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Elinizdeki kitap Arap harfli eski Türkçe yazılmış olan “Türk, Cermen ve Slavların Münasabat-ı Tarihiyyeleri” isimli Türk Tarihçisi Yusuf Akçura’nın Türk Ocağı’nda yapmış olduğu konferans metninin günümüz Türkçesine aktarılmış hâlidir. Yusuf Akçura konuşmasını 19 Ekim 1914’te gerçekleştirmiş aynı yıl kitap olarak basılmıştır. Yusuf Akçur 1919’un sonlarında İngilizler tarafından tutuklanmış yaklaşık bir yıllık esaretten sonra Anadolu’ya geçip İstiklal Savaşı’na katılmıştır. TBMM adına işgalcilerden İstanbul’u teslim almıştır. Tatar Türklerinden olan Yusuf Akçura 1932’den vefatına kadar Türk Tarih Kurumu’nun başkanlığını yapmıştır. Yazar 1935 yılında vefat etmiştir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.