product image
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vkf
(0 yorum)
Satıcı: idefix (4.1)
Tek Çekim x 96 TL = 96 TL
14 Aralık Perşembe kargoda
Kitap Formatı
Ürünün Kampanyaları
discount400 TL Üzeri Kitaplarda Geçerli Sepette 40 TL İndirim
Kitap FormatıCiltsiz
Basım DiliTürkçe
İlk Baskı Yılı2021
Hamur Kalitesi2. Hamur
Baskı Sayısı1. Basım
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

Sevgili çocuklar,
 
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak çocuklar için hazırladığımız okuma serisinin üçüncü setini “Türk Büyükleri Okuma Serisi 3” adıyla hazırlamanın mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz.
 
Önceki iki setimizde Türk tarihine yön veren önemli şahsiyetler ile birlikte sizleri geçmişin destansı hikâyesinde buluşturmayı amaçladık. Sizler yeri geldi Sultan Alparslan gibi Anadolu’nun yurt oluşunu gördünüz, yeri geldi Fatih Sultan Mehmet gibi çağ açıp çağ kapattınız nice kahramanlıklar okuyup onlar ile güçlü yarınlara ortak oldunuz.
 
Bu bakış açımızla hazırladığımız üçüncü çalışmamızda; Oğuz Kağan Destanı’nda olduğu gibi destanlaşacak, Attila gibi Türklüğün kuvvetini Avrupa’nın içlerine taşıyacak, Kürşad misali özgürlük destanları yazacak ve Mustafa Kemal Atatürk gibi bir millete umut olacaksınız.
 
Gençliğin güçlü Türkiye’sini geçmişten aldığınız bilgi, feyz ve inançla inşa edecek olan çok kıymetli çocuklar unutmayınız ki; sizler Türk milletinin geleceği, Türk devletinin bekası, mutlu yarınlarımızın teminatısınız.
 
Bu şuurla çıktığımız yolda sizlere iyi okumalar dileriz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.

96,00 TL