Toshiba 65UA3E63DT 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar As
1.865,00 TL
Umurstore’un hizmetinize sunduğu ürün;
Toshiba 65UA3E63DT 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar Askı Aparatı
Hız, Dayanıklılık ve Güvenilirlik Bir Arada!
Ürün Bilgileri
Desteklediği Ekran Boyutu
40"-85”
Hareket Seçeneği
Sabit
Sağa ve sola kaydırabilme işlevi
Taşıma Kapasitesi
Maksimum 50Kg
Vesa
300x300 mm,
400x300 mm,
400x400 mm,
500x400 mm,
500x500 mm,
600x400 mm,
600x500mm,
600x600mm,
700x500 mm desteklemektedir.
Materyal
Metal
Renk
Siyah
Ürün Açıklaması
Antistatik toz boya sistemi ile paslanmaya ve çizilmeye karşı maksimum direnç gösterir.
Tüm markalarla uyumlu, geniş kullanım yelpazesi sunar.
Garanti süresi ile satın alma sonrası güvenli bir kullanım deneyimi sağlar.
Uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
Kullanışlı ve şık bir görünüm kazandırır.
Siparişinizi verirken televizyon inç ve ölçülerinizi kontrol etmeyi unutmayınız!
umurstore.com.tr
7/24 Müşteri Destek Hattı
Ürün Bilgileri
Desteklediği Ekran Boyutu
40"-85”
Hareket Seçeneği
Sabit
Taşıma Kapasitesi
Maksimum 50Kg
Vesa
300x300 mm,
400x300 mm,
400x400 mm,
500x400 mm,
500x500 mm,
600x400 mm,
600x500mm,
600x600mm,
700x500 mm desteklemektedir.