65UA3E63DT 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar As
Toshiba 65UA3E63DT 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar As
1.865,00 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Umurstore’un hizmetinize sunduğu ürün;
Toshiba 65UA3E63DT 65" Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart 40”- 85” inç Lcd Led Tv Sabit Duvar Askı Aparatı
Hız, Dayanıklılık ve Güvenilirlik Bir Arada!
Ürün Bilgileri
Desteklediği Ekran Boyutu
40"-85”
Hareket Seçeneği
Sabit
Sağa ve sola kaydırabilme işlevi
Taşıma Kapasitesi
Maksimum 50Kg
Vesa
300x300 mm,
400x300 mm,
400x400 mm,
500x400 mm,
500x500 mm,
600x400 mm,
600x500mm,
600x600mm,
700x500 mm desteklemektedir.