idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 7 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image
  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)
Sektör degistirmenin travma sebebi olarak görüldügü is hayatımızda Hakan Yel on sektör degistirdi. Halen üç ayrı sektörde aynı anda çalısıyor. Simdi de bu kitapta, böylesi travmatik is hayatının altından nasıl kalktıgını günlük hayatın yasanmıs örnekleriyle ve kendine özgü diliyle aktarıyor. “Ben bu ülkedeki dengesiz is anlayıslarının, tutarsız davranıs sekillerinin tamamına, bu kendini bilmezlige, ikiyüzlülüge kısaca “TÖRKIS BIZNIS SITAYL” diyorum. Medeniymis gibi davranan ama barbar olan. Batılıymıs gibi yapan ama içinde Dogu berduslugunu, serkesligini, egoistligini büyüten. Çok rahatmıs gibi yapan ama dibine kadar endiseye gömülmüs olan. Kendinden eminmis gibi davranıp sürekli etrafını kollayan. Devamlı etrafını elestiren ama kendini asla elestirmeyen. Is toplantılarında toplam yüz kelime Ingilizce konusurken aksan taklit edip caka satan ama bir tek Ingilizce roman okumayan. Olgunmus gibi yapan ama kompleksleri içinde bogulan. Yabancı dizi hayranıymıs gibi yapıp çekirdek çitleyerek yerli sakız dizileri gözyasları içinde salya sümük izleyen, kalabalıkta kahve meftunu rolü kesip yalnız kaldıgında çay demleyen, son model arabaya binip camdan çöp atan, çok paylasımcı görünüp ekibine zırnık koklatmayan…” (Tanıtım Bülteninden)

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.