idefix’te Satış Yapın
Worldcard'a 8 Taksit ve 200 TL'ye Varan Worldpuan Hediye!
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (1)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (0)
  • Soru ve Cevap (0)

 

Yıkamadan sonra bebek besleme aksesuarlarından mikropların % 99'unu öldürmek için % 100 doğal buhar kullanan elektrikli sterilizatör.

Sadece 5 dakikada 6 adede kadar biberonunu sterilize eder ve çoğu biberon, emzik ve göğüs pompası aksesuarlarıyla uyumludur.

İçindekiler kapak kapalıyken 24 saat steril kalır Kolay tutulabilir yanları sayesinde elinizi buhardan uzak tutar ve 2 katmanlı istiflenebilir tepsisi kurutma rafı olarak kullanılabilir.

BPA içermeyen sterilizatör, tek düğmeli başlatma ve güvenlik için otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Ayrıca 0-6m yenidoğan emziği ve meme ucu maşası içerir.

Sterilizasyon tamamlandığında biberon ve aksesuarları hemen çıkarın veya kapağı kapalı bırakın


Ürün Özellikleri
Hızlı, pratik sterilizasyon
Buhar ile doğal temizleme
5 dakikada 6 steril biberon
Çıkarılabilir iki tepsi ile daha geniş hacim
Tüm biberon, emzik ve göğüs pompası aksesuarlarına uyum
Şık tasarım

Tommee Tippee Elektrikli Sterilizatör Şimdi Daha Geniş Hacimli
Bebeğinizin ve kendi sağlığınız için sterilizasyon büyük öneme sahip. Biberon, emzik ve göğüs pompası aksesuarlarını steril ederken harcadığınız zamanı minimuma indirmekte oldukça önemli. Bu sebeple Tommee Tippee Elektrikli Sterilizatör tamamıyla aradığınız özelliklere sahip. Buhar ile sterilizasyon yaparak içerisine koymuş olduğunuz tüm ürünlerin en ulaşılmaz noktalarını bile %99 oranında temizleme özelliğine sahip. Ayrıca yapmış olduğu sterilizasyon 24 saate kadar kalıcılık sağlar, bu sayede gün boyu güvenle bebeğinizin biberon ve emziklerini kullanabilirsiniz.

İç Hacmi Geniş, Kapladığı Alan Dar
Tommee Tippee Elektrikli Sterilizatör şimdi daha geniş hacme sahip. Çıkarılabilir tepsi ile iki katlı elektrikli buharlı sterilizatör; 6 biberon, emzik, göğüs pompası ve diğer aksesuarları muhafaza edebilir. Bunun yanında şık tasarımı ve iki katlı kullanımı ile mutfağınızda az yer kaplar.
 

 

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.