IFR18650 3.2v 2400mAH LiFEPO4 Başlıksız Pil
Tnl IFR18650 3.2v 2400mAH LiFEPO4 Başlıksız Pil
Sepette İndirim
221,54 TL254,64 TL
  • Soru ve Cevap (0)
Marka: TNL
Hücre Sayısı : 1
Voltaj (V): 3.2V
Kapasite: 2400mAh
Boyut:
18.6 mm x 65.2 mm