idefix’te Satış Yapın
Uygulamaya Özel 200 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava !
product image

Ürünün Diğer Satıcıları (2)

  • Ürün Açıklaması
  • Ürünün Özellikleri
  • Kampanyalar
  • İptal İade Koşulları
  • Taksit Bilgileri
  • Ürün Değerlendirmeleri (19)
  • Soru ve Cevap (0)

Aganta Kitap Ted Gibi Konuş - Carmine Gallo

Topluluk önünde konuşma ve aklınızda kurguladığınız şekilde fikirlerinizi anlatma konusunda kâbus mu yaşıyorsunuz? TED Gibi Konuş, tam da sizin için yazılmış bir kitap. Carmine Gallo tarafından yazılan ve çok satan raflarında yerini alan TED Gibi Konuş, hikâyelerinizi anlatırken kullanacağınız denenmiş ve başarılı bulunmuş yöntemleri anlatıyor. Eğitim ve iş dünyası kitapları arasında yer alan bu eşsiz kaynak, dünyaca kabul görmüş en iyi konuşmacıların TED konferanslarındaki konuşmalarını can alıcı analizler ışığında sizlerle paylaşıyor. Sizi daha iyi bir konuşmacı yapacak şeyin ne olduğunu merak ediyor musunuz? O hâlde kitaba daha yakından bakalım.

 

"TED Gibi Konuş" adlı kitabı neden okumalısınız?

Toplum önünde konuşurken, sunum yaparken, hizmet ya da ürün satarken ihtiyacınız olan en büyük koz; konuşma ve iletişim yeteneği oluyor. TED konferansları, böyle bir kozu etkin şekilde kullanabilen yetenekteki insanları konuşmaları aracılığıyla ilgili insanlarla buluşturan; adını teknoloji, eğlence ve dizayn sözcüklerinin baş harflerinden alan uluslararası etkinliklerin bütününü tanımlıyor. Paylaşmaya değer gördüğünüz fikirleriniz varsa ve bu fikirleri hangi tekniklerle aktarırsanız daha ikna edici olacağınızı bilmek istiyorsanız TED Gibi Konuş adlı eser, iyi bir konuşmacı olmanın dokuz temel sırrını sayfalar arasında açıklıyor. İletişim koçu ve yazar Carmine Gallo'nun kaleme aldığı TED Gibi Konuş; kendini kanıtlamış yüzlerce isim tarafından yapılan TED sunumları ışığında psikologların, sinirbilim ve iletişim uzmanlarının görüşlerini; örnek kişiler ve örnek olaylar aracılığıyla doğru bir şekilde anlatmaya çalışıyor. Kitap; ilham verici sunumlar ortaya çıkarmanın üç bileşeni olan duygusallık, yenilikçilik ve akılda kalıcılık unsurlarını etkileyici konuşma teknikleriyle ilgilenen herkesle paylaşıyor. Öğretmen, öğrenci ya da satış temsilcisiyseniz veya konuşma ile yapılan herhangi bir meslek icra ediyorsanız TED Gibi Konuş adlı kitap; faydalanacağınız pek çok ayrıntı sunuyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Carmine Gallo'nun kaleminden çıkan TED Gibi Konuş adlı eser, Aganta Kitap tarafından 2015 senesinde ilk basımını yapar. Türkçe çevirisi Figen Bingül tarafından yapılan eser, The Wall Street Journal çoksatar listesinde yer alır. 280 sayfadan oluşan kitapta konu, üç ana bölüm altında toplam dokuz başlıkta anlatılır. Eserde notlara ve dizine geniş bir yer verilir. TED Gibi Konuş eseri; kırktan fazla dile çevrilir ve adı dünyaca tanınan isimlerin tavsiye listelerinde geçer.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

TED Gibi Konuş adlı eser tadında yazılan başka kaynaklara ulaşmak isterseniz Carmine Gallo'nun yazdığı, iletişim ve satış ilkeleri üzerine kapsamlı araştırmalara dayanan Hikâye Anlatıcısının Sırrı ve Apple-Müşteriyi Tutku İle Bağlamanın Sırları adlı eserler sizin için iyi bir seçim olabilir.

 

Katkıda Bulunanlar
Yazar:Carmine Gallo
Çevirmen:Figen Bingül

Neden idefix?

Kolay İade
Kolay İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilir, iade sürecinin tamamlanmasının ardındansa ödemenizi hızla geri alabilirsiniz.

Müşteri Odaklı Deneyim
Müşteri Odaklı Deneyim

Kullanıcı dostu ara yüzümüz tüm ihtiyaçlarınıza eksiksiz yanıt verebilmek için tasarlandı. Deneyiminizi uçtan uca kusursuz kılmak adına çağrı merkezimiz ve canlı destek hattımızla ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız!

Hızlı ve Sorunsuz Teslimat
Hızlı ve Sorunsuz Teslimat

Siparişlerinizin bir an önce ulaşması için sabırsızlandığınızın farkındayız. Sunduğumuz farklı teslimat seçenekleri arasından size en uygununu belirlemeniz, siparişinizi olabildiğince çabuk veya dilediğiniz zaman aralığında sorunsuz bir biçimde teslim etmemiz için yeterli.